Online Psikolog Tavsiyesi

Deneyimli, uzman psikologlar tarafından verilen terapiler artık online şekilde akıllı cihaz ekranlarından veriliyor. Yüz yüze terapiyi teknolojik altyapıyla birleştiren psikologlar, danışanlarına internet üzerinden erişim sağlıyor. Online terapi ile depresyon, panik atak, uykusuzluk, psikolojik ağrılar, çocuk ve ergen psikolojisi, öfke kontrolü, stres, kaygı bozukluğu, çift terapisi, evlilik sorunları, disosiyatif bozukluklar, çoğul kişilik bozukluğu gibi birçok konuda terapi alınabiliyor.

Online psikoterapi en az yüz yüze terapi kadar verimli, olumlu sonuçlar veriyor. Sonuçların başarılı olması, danışanların kendini iyi hissetmesi birçok kişi için online psikolog tavsiyesi arayışını başlatıyor. En iyi online psikolog tavsiyesi danışanların olumlu yorumları, tecrübeleri neticesinde ortaya çıkıyor. Online psikolog tavsiyesi aldıktan sonra psikoloğun internet sitesinden mesleki tecrübelerini ve özgeçmişlerini görme şansı bulabilirsiniz. Bu bilgi detayı bile doğru psikoloğu seçmeye yardımcı oluyor.

Online Psikolog Nedir?

Online terapiden önce online psikolog nedir sorusuna cevap vermekte fayda var. Online psikolog, birebir, yüz yüze terapiyi akıllı cihaz ve internet aracılığıyla gerçekleştiren uzman kişidir. Aslında online terapiyle danışanlar kendisini psikoloğun ofisinde gibi hissedebiliyor. Bu nedenle online psikolog nedir sorusundan ziyade nasıla odaklanılıyor.

Telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan psikoloğunuzla yalnız olduğunuz bir anda terapinize başlayabilirsiniz. Online olunca gizlilik ya da meslek etiği esneyecek gibi görünüyor ancak öyle değil; görüşmeler mahremiyet ve güvenlikle gerçekleştiriliyor.

Online psikolog tavsiyesi alırken birçok danışan gizlilikle ilgili endişe yaşıyor. Bu konuda içiniz rahat olabilir, psikologlar tedavilerinin hiçbir aşamasında gizliliği ihlal etmiyor, danışanlarının tedavisine odaklanıyor.

En İyi Online Psikolog Tavsiyesi

Psikolojik tedaviye başlamak istiyor ama hangi uzmana gideceğinizi bilmiyorsanız eğer danışanların en iyi online psikolog tavsiyesi yorumlarına kulak verebilirsiniz. Bu konuda İstanbul’da öne çıkan psikologlardan biri Özkan Yiğit.

Uzman Psikolog Özkan Yiğit panik atak, stres bozukluğu, depresyon, evlilik sorunları, OKB, kaygı bozukluğu, ilişki sorunları, ilişkide bağlanma sorunları, ilişkide aldatma, çoğul kişilik bozukluğu, disosiyatif kişilik bozukluğu, psikolojik travmalar, öfke kontrolü gibi farklı klinik durumlarda olumlu sonuçlar alıyor.

Özkan Yiğit’i online psikolog tavsiyesi kapsamında incelemek, tanımak isteyenler doktorun web sitesinden özgeçmiş bilgilerine, mesleki uzmanlıklarına ve tecrübelerine erişim sağlayabiliyor.

Online terapiler artık mesafe ve konum farketmeksizin kolay bir şekilde sağlanabiliyor. Teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde kesintisiz, kaliteli bir bağlantı ile online psikolog görüşmesi gerçekleştirilebiliyor. Evinizden çıkmadan, rahat bir ortamda ve konum farketmeksizin online psikolojik destek alabilirsiniz.

Online Psikolog

Evinizde, rahat bir ortamda online olarak psikolojik destek almak artık çok kolay. Türkiye ya da Dünyanın her yerinden daha fazla bilgi almak ve online randevu oluşturmak isterseniz web sitesindeki iletişim bölümünden bilgi ve randevu alabilir Uzman Klinik Psikolog Özkan Yiğit ile görüşebilirsiniz.

Blog