Online Psikoterapi Ücretleri Neler?

Online terapi pandemi döneminde fark edilen ancak çok uzun yıllardır ülkemizde ve dünyada uygulanan psikoterapi yöntemlerinden biridir. Şehir dışında olan, evden çıkamayan, çok yoğun bir tempoda çalışan, tıbbi rahatsızlığı bulunan ve daha farklı sebepleri olan birçok kişi terapi seanslarını online şekilde alıyor. Online seanslar, psikolojik rahatsızlıkların tümünde olumlu sonuçlar veren ve yüz yüze terapilerden hiçbir farkı olmayan terapi içeriğine sahiptir.

Online psikoterapi ücretleri neler, nasıl yapılır, kimler yararlanabilir inceleyelim. Öncelikle terapiden psikolojik sorunu olan ve terapiye ihtiyacı olan herkes yararlanabilir. Panik atak, depresyon, cinsel sorunlar, özgüven eksikliği, kişilik bozuklukları, sosyal fobi ve benzeri psikolojik rahatsızlıktan şikayetçi olan kişiler online psikolojik terapi alabilir.

Online Psikoterapi Ücretleri 2021

Online psikoterapi ücretleri neler sorusuna spesifik bir yanıt vermek mümkün değil. Psikolojik tedavilerin ve diğer tıbbi birçok sağlık hizmetinin fiyatlarını açıkça paylaşmak etik olmayacağından bu konuda bilgi almak için bizimle iletişim kurmanızı öneririz. Whatsapp hattımızdan bize ulaşarak bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Psikoterapi ücretleri de her yıl fiyat güncellemesi yaşıyor.

Online psikoterapi ücretleri 2021 yılı güncellemeleri belli bir standarda göre gerçekleştiriliyor. Psikoterapi fiyatlarıyla ilgili çok pahalı ön yargısını aşan, herkesin gelir seviyesine hitap eden fiyatlarla terapi alabilirsiniz. Unutmayınız ki yaşadığınız ruhsal sorunlar siz adım atmadığınız sürece sizinle yaşamaya devam eder ve yaşam kalitenizi gittikçe düşürür.

Psikoterapilerle bu durumu yenebilir, olumlu sonuçlar alarak sağlıklı ve özgür bir yaşama geçebilirsiniz. Bu yüzden psikoterapide fiyat odaklanmak yerine olumlu sonuç almaya odaklanmak gerekiyor. Uzmanlar deneyim, tecrübe ve kişilere

Online Psikoterapi Nasıl Alınır?

Online terapiler beklenilenden daha verimli geçiyor, uzman ve danışana zaman tasarrufu ettiriyor. Akıllı cihaz ve internet aracılığıyla gerçekleştirilen seanslar, danışanların kendini konforlu hissetmesine de zemin hazırlıyor.

Peki, online terapi nasıl alınır? İnternet bağlantısı olan akıllı cihazınız üzerinden Zoom uygulamasını kullanarak uzman psikoloğunuzla görüşebilirsiniz. Uygulama son derece basit; randevu saatiniz geldiğinde size seans odasına bağlanabilmeniz için katılım linki gönderilir psikoloğunuzla Zoom üzerinden görüntülü ve sesli iletişim kurmaya başlar ve terapinizi alırsınız.

Cep telefonundan dahi terapiyi sürdürmek mümkün. Terapiyle ilgili dikkat edilmesi gereken tek nokta yalnız olmanızdır. Online terapi randevusu oluşturmak ya da online psikoterapi ücretleri 2021 güncellemelerini öğrenmek için lütfen bizimle 08504740380 numaralı telefonumuzdan veya web sayfamızdaki whatsapp hattımızdan iletişime geçin.

Blog